هلند کشوری کوچک در منطقه‌ای با ارتفاع پایین است که در شمال غربی اروپا واقع شده است. هلند به کشور آسیاب‌های بادی، مزارع گل لاله و روستاهای بسیار زیبا معروف است.

متقاضیان ویزای شنگن که قصد سفر به کشور هلند را دارند می توانند از خدمات ویزای هلند در شرکت خاطرات خوش سفر استفاده نمایند. لازم به ذکر است متقاضی می بایست دارای حداقل شرایط یعنی دارا بودن شغل و مدارک مربوط به آن و همچنین دارا بودن حساب بانکی با موجودی مکفی جهت سفر به اروپا باشد.

مــدارک لازم بــرای ویزای هلند:

تمامی مدارک فارسی باید ترجمه رسمی انگلیسی داشته باشد

۱-اصل گذرنامه با ۶ ماه اعتبار از تاریخ حرکت تور (امضاء شده) فتوکپی از صفحات ۹-۱ (گذرنامه های قبلی) یا یا ۵-۱( گذرنامه های جدید) و ویزاهای ۳ سال گذشته به علاوه یکسری کپی از صفحات مشخصات و اعتباری برای بخش فروش.

۲-اصل فرم ویزا با امضاء توسط مسافر. برای افراد همراه (همسر و فرزندان) باید فرم ویزای جداگانه با امضاء فرستاده شود.تکمیل فرم مشخصات فردی (به طور کامل)

۳ -دو قطعه عکس ۳٫۵ در ۴ رنگی زمینه سفید از رو به رو که کمتر از شش ماه پیش گرفته شده باشد.

۴-ترجمه انگلیسی فتوکپی شناسنامه صفحه ۱-۲

۵-ترجمه انگلیسی روزنامه رسمی، گواهی اشتغال به کار، پروانه کسب اتحادیه، گواهی اشتغال به تحصیل،گواهی بازنشستگی،… .در گواهی اشتغال به کار و گواهی اشتغال به تحصیل حتما باید نام مسافر و تاریخ مرخصی مطابق با تاریخ تور ذکر شده باشد. کسانی که فقط گواهی شغلی ارائه می دهند لیست ۶ ماهه گذشته بیمه با مهر و امضاء الزامی است. برای افراد محصل، گواهی اشتغال به تحصیل الزامی است. برای افراد بازنشسته، حکم بازنشستگی یا کارت بازنشستگی و یا آخرین فیش حقوقی الزامی است.

۶-گواهی مدت مرخصی

۷-پرینت انگلیسی حساب جاری ۳ ماه اخیر با گردش کار باال با مهر و امضاء (توسط بانک).

۸-ترجمه انگلیسی سند مالکیت به نام مسافر (تمام صفحات).

۹-برنامه سفر و رزرو هتل به همراه کپی 11-بیمه نامه مسافرتی با حداقل سقف پوشش ۳۰۰۰۰ یورو با توجه به شرایط اخذ ویزای هر کشور، سفارتخانه مربوطه این حق را برای خود محفوظ می دارد که از شما مدارک دیگری نیز درخواست نماید.

ارائه ضمانت بازگشت الزامی است.